Cool Ticket

 

Viac o Cool Ticket

Cool Ticket nahrádza klasickú papierovú vstupenku a pridáva vlastnosti smartfónov. Všetko je cez internet a z pohodlia domova.

Nepotrebujeme poznať Vaše meno, bydlisko ani číslo telefónu. Rešpektujeme Vaše súkromie!

S telefónom nemusíte byť on-line ani nepotrebujete paušál na internet. Internetové pripojenie (napr. wifi) vo Vašom telefóne je potrebné len na prvé stiahnutie vstupenky nie však pri preukazovaní sa pri vstupe do kinosály.

Pokiaľ sami nevlastníte smartfón (s Androidom alebo iPhone), môžete sa dohodnúť s kamarátmi, ktorí túto možnosť majú. V jednom telefóne môže byť uložených aj viacero vstupeniek.

Pokiaľ papierové vstupenky zabudnete alebo stratíte, máte smolu. U nás však máte vstupenky v on-line trezore! Pokiaľ sa Vám niečo stane s telefónom, kontaktujte nás a vstupenky Vám umožníme stiahnuť znova.

Často kladené otázky:

Čo ak si omylom zneplatním vstupenku alebo sa mi stane niečo s telefónom?
Ku vstupenke v telefóne prosím pristupujte rovnako ako k papierovej. Znehodnotenie vstupenky v aplikácii má podobný dopad ako poškodenie papierovej vstupenky. Kontaktujte nás však na customer@cool-ticketing.com, overíme Vašu totožnosť a vstupenku Vám umožníme znovu stiahnuť. Vďaka moderným technologiám, ktoré používame, bude riešenie výrazne jednoduchšie ako u papierovej vstupenky v pokladni kina. To platí i v prípade, že by sa Vám čokoľvek stalo s telefónom.

Môžem zakúpenú vstupenku prepredať?
Áno, v aplikácii zvoľte funkciu "Vrátiť vstupenku", co umožní jej opätovné stiahnutie aj do iného telefónu. Novému majiteľovi potom prepošlete aktivačný kód ku vstupenke. Táto služba nie je nijako obmedzená a je ju možné využiť aj v deň konania predstavenia.